Ons team

 

 



Patrick Gillis

Zaakvoerder

054/319917

patrick@gillisnv.be



Steven De Dobbeleer

Commercieel beheer verzekeringen

054/319910

steven@gillisnv.be



Maggy De Vleeschouwer

Administratief beheer verzekeringen

054/319911

maggy@gillisnv.be



Lotte Kiekens

Commercieel beheer bank, kredieten en beleggingen

054/322146

lotte.kiekens@fintro.be



Lieve Versnick

Administratief beheer bank

054/322146

lieve.versnick@fintro.be



Veronique Gillis

Boekhouding

054/319913

veronique@gillisnv.be



Jutta Van Hecke

Schadebeheer

054/319912

jutta@gillisnv.be